פעילות העמותה

מזון לנזקקים

איסוף הציוד, אחסונו ואריזתו מתבצעים על ידי עשרות עד מאות מתנדבים שמגיעים לגבעת וושינגטון ובעבודת צוות משותפת, מסתערים על פעילות אריזת הציוד וחלוקתו לארגזים. עם סיום האריזה מגיעים מתנדבים שמחלקים את המזון בהתנדבות מלאה ומפזרים את הארגזים למעל 500 משפחות נזקקות.

מתוק לשבת

מתוק לשבת הינו מיזם מיוחד מבית עמותת חסדי עירית גבעת וושינגטון, המיזם הינו מיזם חברתי של אפייה וחלוקת עוגות ודברי מתיקה לאוכלוסיה המבוגרת לכבוד השבת.

במהלך השבוע מגייסים מספר נשים שמכינות עוגות, ביום שישי בבוקר יוצאים בני נוער עם העוגות לבתי דיור מוגן בעיקר של ניצולי שואה מחלקים להם עוגות יושבים יחד ועורכים "עונג שבת" מדברים ושרים שירי שבת 

פרויקט מבורך שמעלה חיוך נותן אוזן קשבת ועושה נחת לאזרחים הותיקים.

 

פעילויות בבתי החולים

מתנדבי העמותה, מגיעים לבתי חולים במחלקות הילדים, משמחים את הילדים ומחלקים להם מתנות בליווי שירה נגינה ופעילויות.

 

מחזור בקבוקי פקדון

עמותת חסדי עירית החלה פרויקט ייחודי וקיבלה אחריות על כלובי הפיקדון במועצת חבל יבנה, פרסמנו לתושבי המועצה שהכלובים משמשים כ"קופות צדקה" וכל בקבוק שמושלך לשם מסייע לגיוס כסף למען הנזקקים, ובכך כל הצדדים מרווחים.
1. תורם לאיכות הסביבה.
2. מכניס למעגל ההתנדבות עוד משפחות שמסייעות באריזה ומיון הבקבוקים.
3. שירות טוב לתושבים שאינם צריכים לגשת למרכולים עם בקבוקים ריקים.
4. מקור להכנסת כסף למען הנזקקים.

גמ"ח תפילין ומזוזות

העמותה שלנו מחזיקה גם מלאי של תפילין, מזוזות, ספרי תפילה ועוד, לשימוש בעיקר עבור משפחות נזקקות שאין באפשרותם לרכוש את המוצרים הללו.

רגע לפני שבת

למי מאיתנו לא קרה שרגע לפני כניסת השבת המיחם או הפלטה שבקו חיים?מי לא צריך לשמחות שולחנות, כסאות ושאר ציוד נלווה?ברשות עמותת חסדי עירית  ציוד לכל, החל משקע למזגן מיחמי שבת, פלטות, כסאות ושולחנות, סוכות ועוד…ניתן לשאול מאיתנו והכל ללא תמורה.

פעילות

התנדבות

תרומה 

תרומה אחת שווה אלף חיוכים!