מתנדב החודש

אז תכירו את גילי חרפוף (בעצם, אין מישהו שמתנדב בחסדי עירית ולא מכיר את גילי) גילי הוא ההוכחה שאפשר להיות איש מאוד עסוק, עם לב מאוד גדול, וגם למצוא פנאי להתנדבות.

אז נספר לכם קצת על גילי חרפוף היקר, שכיום מתגורר בגדרה, והוא בן 50 לפרנסתו עובד בחברת פזגז, גילי מספר לנו שהכול התחיל לפני למעלה מ 9 שנים, "יום אחד הגיע להתנדב עם ביתי אור דרך פעילות מהגן, זה כבש לי את הנשמה, אני אוהב את הרוח והנתינה, ואת האנשים, ההתנדבות עצמה ממלאת לי את הנשמה בדיוק ל 7 ימים עד להתנדבות הבאה"

בנוסף, גילי מתנדב גם במשמר הגבול, במגב דרום סיור כפרי, ולא רק זה, פעם בחודש עד חודשיים גילי נוסע עם כמה חברים מעמיסים את האוטו בכל טוב, ונוסעים לחיילים היקרים שלנו בעוטף עזה ודואגים להרים להם ארוחת על האש, שתייה חטיפים ועוד המון פינוקים(והכל מחשבונם כן?)

כמו כן בסיום הכנת החבילות למשפחות מכין גילי לכל המתנדבים

קפה, תה, לאחרונה גם נס קפה 😉 וחטיפים להתרעננות ולחידוש האנרגיה להמשך החלוקה וכל זה עם חיוך ענק ונתינה מכל הלב

גילי מספר לנו "ההתנדבות בעיניי זה לתת למען אחרים ולמלא את הלב בהנאה שאתה עושה טוב למישהו אחר. להיות בן אדם טוב זה לא בעיה, נולדנו כך. להיות אנושי זה להרגיש את הרגשתו של האחר,ולהיות ער למצוקתו. וגם אם הוא לא מדבר, לעזור. לשמוע אותו גם שהוא שותק! 90% בשביל הציבור 10% בשביל עצמך." ביקשנו מגילי להעביר מסר לאומה, והוא אמר לנו " להיות טוב זה אומר שכל יום למחרת להיות טוב יותר מהיום שעבר. אהבה, נתינה וחמלה, זה אנושי. תיהיו אנשים טובים תעשו טוב כל יום מחדש." אז גילי חרפוף היקר, בשם עמותת חסדי עירית גבעת וושינגטון, ובשם כל המתנדבים אנו מודים לך על פועלך במהלך 10 השנים האחרונות ושמחים שאתה איתנו! חלק בלתי נפרד ממשפחת חסדי עירית.

תרומה לעמותה חסדי עירית

תרומה חד פעמית

תרומה חודשית

Due every חודש

העמותה שלנו פועלת ללא מטרת רווח וממשיכה להתקיים בעזרת תחושת השליחות והסיפוק של כל הפעילים בה.

להצטרפות להתנדבות ב"חסדי עירית"

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לתרומה באמצעות העברה בנקאית

נא לציין כתובת מייל בהערות לצורך שליחת קבלה

דילוג לתוכן